13 Окт 2016

З Днем працівника харчової промисловості України!

Вітаю всіх працівників харчової промисловості з професійним святом - і тих, хто вже по праву вважається корифеєм галузі, і тих, хто цю знакову професію вибрав нещодавно.

 

Завдяки Вашій самовідданій праці нашому підприємству вдалося завоювати передові позиції на внутрішньому продовольчому ринку, привернути до себе увагу споживачів за кордонами України.

 

Темпи виробництва істотно зростають, оновлюється асортимент продуккції, поліпшується якість, удосконалюються механізми організації виробництва - і це плоди Ваших невтомних зусиль.

 

Трудівники галузі кожен день доводять: харчовик - професія, якою можна пишатися.

 

Міцного Вам здоров`я, добра, злагоди, нових трудових звершень і мира Вашому дому!

 

Валентин ЗАПОРОЩУК
президент ГК "PRAVIO",
віце-президент Українського союзу
промисловців та підприємців

Подробнее...
26 Июль 2016

Группе компаний «PRAVIO» - 10 лет!

24 июля 2016 года группа компаний «PRAVIO» отметит свое 10-летие. За все это время благодаря своим достижениям на мировом и отечественным рынках молочной продукции, в сфере аграрного бизнеса предприятия ПАО «Ичнянский молочно-консервный комбинат», ООО «Провиант», ООО «MilkInvest» и ряд других преобразовались в крупный промышленно-инвестиционный холдинг под названием Группа Компаний «PRAVIO».

Подробнее...
Вітання з Днем Соборності України Валентина Запорощука, президента ГК «PRAVIO»

Дорогі українці!

Щиро вітаю вас із великим державним святом – Днем Соборності України!

 

22 січня 1919 року на площі перед Софією Київською відбулася подія, про яку мріяло не одне покоління українських патріотів. На велелюдному зібранні було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Саме ця історична подія стала підґрунтям для відродження незалежної та соборної України. Але шлях до цього був довгим і тернистим.

 

Поєднати живим ланцюгом злуки Схід і Захід України нашим сучасникам вдалося у 1990 році, все відбувалося під жовто-блакитними стягами.

 

Територіальна цілісність України скріплена кров’ю мільйонів незламних борців. Високу ціну за це платимо й нині, коли ворог намагається розколоти нашу державу. Але і цього разу ми вистоїмо. Бо немає окремої Східної і Західної України. Держава єдина, а ми – єдиний народ! Лише гуртом зможемо досягнути величної мети – побудови економічно й духовно багатої України, якою пишатимуться наші нащадки.

 

Упевнений, що вже незабаром все в нас буде добре, а прийдешній день принесе радість, мир і благополуччя.

 

Зі святом вас!
Валентин ЗАПОРОЩУК,
віце-президент Українського союзу
промисловців та підприємців,
президент Групи компаній «Правіо»