13 Окт 2016

З Днем працівника харчової промисловості України!

Вітаю всіх працівників харчової промисловості з професійним святом - і тих, хто вже по праву вважається корифеєм галузі, і тих, хто цю знакову професію вибрав нещодавно.

 

Завдяки Вашій самовідданій праці нашому підприємству вдалося завоювати передові позиції на внутрішньому продовольчому ринку, привернути до себе увагу споживачів за кордонами України.

 

Темпи виробництва істотно зростають, оновлюється асортимент продуккції, поліпшується якість, удосконалюються механізми організації виробництва - і це плоди Ваших невтомних зусиль.

 

Трудівники галузі кожен день доводять: харчовик - професія, якою можна пишатися.

 

Міцного Вам здоров`я, добра, злагоди, нових трудових звершень і мира Вашому дому!

 

Валентин ЗАПОРОЩУК
президент ГК "PRAVIO",
віце-президент Українського союзу
промисловців та підприємців

Подробнее...
26 Июль 2016

Группе компаний «PRAVIO» - 10 лет!

24 июля 2016 года группа компаний «PRAVIO» отметит свое 10-летие. За все это время благодаря своим достижениям на мировом и отечественным рынках молочной продукции, в сфере аграрного бизнеса предприятия ПАО «Ичнянский молочно-консервный комбинат», ООО «Провиант», ООО «MilkInvest» и ряд других преобразовались в крупный промышленно-инвестиционный холдинг под названием Группа Компаний «PRAVIO».

Подробнее...
ГК «PRAVIO» разом з волонтерами привітали з Новим роком земляків, які воюють на Сході

28 грудня відбулася чергова поїздка волонтерів із Ічні в зону АТО. Вона стала можлива завдяки президенту Групи компаній «Правіо» Валентину Запорощуку, який надав 220 літрів дизпалива, а бійцям на Схід передав 150 м плівки для будівництва бліндажів і солодку продукцію Ічнянського молочноконсервного комбінату до новорічного столу.

 

Волонтери АТОНадзвичайно активно збирали продукти харчування та гроші для військових громади сіл Крупичполе, Сваричівка та Новий Поділ, що входять до Крупичпільської сільської ради, де вже багато років головує Василь Мисан. Ці громади вже другий рік тісно співпрацюють із ГО «Підприємець Ічнянщини». До того ж цього разу волонтери їхали і до бійця Віталія Слоницького зі Сваричівки.Допомогла у підготовці гуманітарного вантажу громада Тростянця, а Ольшанська сільська рада зібрала для бійців гроші. Від крамниці «Нива» передали воінам-землякам до святкового столу запечене м’ясо, мелене з часником сало, цукерки та мінеральну воду. Возили на Схід усе, що вдалося зібрати, волонтери Тетяна Дорошенко, Сергій Петраускас і Олег Куриленко.

 

Джерело: sivertime.com.ua