13 Окт 2016

З Днем працівника харчової промисловості України!

Вітаю всіх працівників харчової промисловості з професійним святом - і тих, хто вже по праву вважається корифеєм галузі, і тих, хто цю знакову професію вибрав нещодавно.

 

Завдяки Вашій самовідданій праці нашому підприємству вдалося завоювати передові позиції на внутрішньому продовольчому ринку, привернути до себе увагу споживачів за кордонами України.

 

Темпи виробництва істотно зростають, оновлюється асортимент продуккції, поліпшується якість, удосконалюються механізми організації виробництва - і це плоди Ваших невтомних зусиль.

 

Трудівники галузі кожен день доводять: харчовик - професія, якою можна пишатися.

 

Міцного Вам здоров`я, добра, злагоди, нових трудових звершень і мира Вашому дому!

 

Валентин ЗАПОРОЩУК
президент ГК "PRAVIO",
віце-президент Українського союзу
промисловців та підприємців

Подробнее...
26 Июль 2016

Группе компаний «PRAVIO» - 10 лет!

24 июля 2016 года группа компаний «PRAVIO» отметит свое 10-летие. За все это время благодаря своим достижениям на мировом и отечественным рынках молочной продукции, в сфере аграрного бизнеса предприятия ПАО «Ичнянский молочно-консервный комбинат», ООО «Провиант», ООО «MilkInvest» и ряд других преобразовались в крупный промышленно-инвестиционный холдинг под названием Группа Компаний «PRAVIO».

Подробнее...
1 грудня відбулась зустріч з представниками міністерства сільського господарства США

1 грудня представники групи компаній «PRAVIO» взяли участь у круглому столі, який був організований Американсько-українською діловою радою (USUBC) в рамках візиту делегації Міністерства сільського господарства США в Україні. Фокус заходу був спрямований на актуальні питання контролю безпеки харчових продуктів, оскільки фахівці саме з цього профілю були запрошені в Україну з ініціативи Міністерства аграрної політики і продовольства.

 
Безпека харчових продуктів - одне з найбільш актуальних питань, яке хвилює простих громадян і часто є ключовим фактором вприйнятті рішення про купівлю купівлі того чи іншого продукту.

 

США, Канада, ЄС вже давно висувають найвищі вимоги до складу вироблених продуктів, до вмісту речовин, які є потенцийно небезпечними для здоров'я людини.


Метою запрошення американської делегації було саме налагодження співпраці у розробці таких самих стандартів і для України. Крім офіційних зустрічей американській робочій групі було важливо поспілкуватися і з представниками українського бізнесу, що власне і стало можливим завдяки зустрічі, організованій USUBC.

ДОВІДКА:
Американсько-українська ділова рада (USUBC) – це бізнес-асоціація, яка об’єднує як виробників товарів і послуг, так і професійні спілки, різноманітні галузеві товариства, та сприяє просуванню бізнес-інтересів своїх членів. Була заснована у жовтні 1995 року.