13 Окт 2016

З Днем працівника харчової промисловості України!

Вітаю всіх працівників харчової промисловості з професійним святом - і тих, хто вже по праву вважається корифеєм галузі, і тих, хто цю знакову професію вибрав нещодавно.

 

Завдяки Вашій самовідданій праці нашому підприємству вдалося завоювати передові позиції на внутрішньому продовольчому ринку, привернути до себе увагу споживачів за кордонами України.

 

Темпи виробництва істотно зростають, оновлюється асортимент продуккції, поліпшується якість, удосконалюються механізми організації виробництва - і це плоди Ваших невтомних зусиль.

 

Трудівники галузі кожен день доводять: харчовик - професія, якою можна пишатися.

 

Міцного Вам здоров`я, добра, злагоди, нових трудових звершень і мира Вашому дому!

 

Валентин ЗАПОРОЩУК
президент ГК "PRAVIO",
віце-президент Українського союзу
промисловців та підприємців

Подробнее...
26 Июль 2016

Группе компаний «PRAVIO» - 10 лет!

24 июля 2016 года группа компаний «PRAVIO» отметит свое 10-летие. За все это время благодаря своим достижениям на мировом и отечественным рынках молочной продукции, в сфере аграрного бизнеса предприятия ПАО «Ичнянский молочно-консервный комбинат», ООО «Провиант», ООО «MilkInvest» и ряд других преобразовались в крупный промышленно-инвестиционный холдинг под названием Группа Компаний «PRAVIO».

Подробнее...
ГК «PRAVIO» разом з волонтерами активно допомагає бійцям АТО

Ічнянський молочно-консервний комбінат, який входить до складу ГК «PRAVIO» , тільки цього року передав військовим 4,5 тис. банок згущеного молока вагою понад 1,5 тони.

 

Крім згущеного молока, волонтери від ІМКК також доставили в зону АТО дерев’яні піддони, які використовуються для облаштування спальних міст. А раніше допомагали і будівельним поліетиленом, що дало можливість облаштувати бліндажі.

 

Не забуває підприємство і про родини військових. Зокрема, за безпосередньої фінансової підтримки голови наглядової ради ПАТ «Ічнянський молочно-консервний комбінат» Валентина Запорощука відбуваються різні свята, з обов‘язковими подарунками для дітей  мобілізованих і учасників АТО з Ічні та району.

 

Активно допомагають військовим й інші підприємці. Нині з волонтерської когорти, яка утворилася у 2014-му, залишилися тільки справжні патріоти, які діють за покликом серця. Серед таких Громадська організація «Підприємець Ічнянщини» і «Спілка учасників бойових дій АТО Ічнянського району» та інші. Із військовими ці волонтери постійно тримають зв’язок, тому добре знають, чого не вистачає на передовій і на різних лініях оборони.