13 Окт 2016

З Днем працівника харчової промисловості України!

Вітаю всіх працівників харчової промисловості з професійним святом - і тих, хто вже по праву вважається корифеєм галузі, і тих, хто цю знакову професію вибрав нещодавно.

 

Завдяки Вашій самовідданій праці нашому підприємству вдалося завоювати передові позиції на внутрішньому продовольчому ринку, привернути до себе увагу споживачів за кордонами України.

 

Темпи виробництва істотно зростають, оновлюється асортимент продуккції, поліпшується якість, удосконалюються механізми організації виробництва - і це плоди Ваших невтомних зусиль.

 

Трудівники галузі кожен день доводять: харчовик - професія, якою можна пишатися.

 

Міцного Вам здоров`я, добра, злагоди, нових трудових звершень і мира Вашому дому!

 

Валентин ЗАПОРОЩУК
президент ГК "PRAVIO",
віце-президент Українського союзу
промисловців та підприємців

Подробнее...
26 Июль 2016

Группе компаний «PRAVIO» - 10 лет!

24 июля 2016 года группа компаний «PRAVIO» отметит свое 10-летие. За все это время благодаря своим достижениям на мировом и отечественным рынках молочной продукции, в сфере аграрного бизнеса предприятия ПАО «Ичнянский молочно-консервный комбинат», ООО «Провиант», ООО «MilkInvest» и ряд других преобразовались в крупный промышленно-инвестиционный холдинг под названием Группа Компаний «PRAVIO».

Подробнее...
ГК "PRAVIO" відремонтувала школу в с. Олешівка

У липні нинішнього року сільськогосподарське підприємство ТОВ «Олишівка», що входить до Групи компаній «Правіо», уклало соціальну угоду з селищною радою смт Олишівка Чернігівського району. Тоді президент ГК «Правіо» Валентин Запорощук особисто зустрічався з олишівською громадою і розповідав про перспективи такої угоди. І вже у серпні олишівці отримали обіцяну допомогу.

 

Передбачені соціальною угодою кошти на благоустрій села в селищній раді вирішили долучити до вкрай потрібної справи – до початку навчального року замінити у сільській школі старі потрухлі вікна на металопластикові та відремонтувати санвузли. Тож завдяки спільним зусиллям до 1 вересня у навчальному закладі було встановлено 12 новеньких вікон розміром 2х2 метри та відновлено роботу вбиралень. А школярі розпочали навчальний рік у затишних класах і гідних побутових умовах.

Будівлю Олишівської загальноосвітньої школи зведено у 1986 році. Заклад має одноповерхові та двоповерхові приміщення, де розміщено 42 кабінети та службові кімнати. Нині школу відвідують 133 учні, педагогічний колектив та техперсонал складається із 43-х осіб.

Майже за 30 років у школі не проводили жодного капітального ремонту, лише косметичний. Зрозуміло, що за такий час і вікна, і стеля, і санвузли, як кажуть, віджили своє. Зважаючи на масштаби ремонтних робіт, кошти, що виділяє держава, – це лише крапля в морі, і вистачає їх тільки на деякі нагальні потреби закладу. А самотужки зібрати такі гроші громада не в змозі. Тож, користуючись нагодою, тодішній директор школи Валерій Макотрик звернувся до селищного голови та до керівника ТОВ «Олишівка» Сергія Смородінова з клопотанням виділити кошти на потреби школи. І отримав підтримку. Керівництво Групи компаній «Правіо» одразу відреагувало на прохання та надало фінансову допомогу загальноосвітньому закладу.

– Без перебільшень можна сказати, що ТОВ «Олишівка» зробило неоціненний подарунок для нашого закладу. Громада села дуже вдячна президенту Групи компаній «Правіо» Валентину Запорощуку за таку допомогу школі, – розповідає завуч Олишівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Тетяна Козлик. – Адже жоден із колишніх інвесторів, що орендували олишівські землі, не переймався проблемами ні села, ні навчального закладу. Численні клопотання і прохання з боку керівництва школи не знаходили відгуків. Якщо і виділяли кошти, то їх вистачало лише на незначні поточні потреби. Тож на таку фінансову підтримку інвесторів годі було й сподіватися. А завдяки соціальній угоді за неймовірно короткий строк заклад отримав те, на що чекав десятки років.

Із заміною вікон з’явилося багато плюсів: це тепло- та енергозбереження, у класах стало набагато тепліше, світліше і затишніше. До того ж автоматично усунулось багато проблем – раніше через потрухлі старі рами вікон виникали протяги, до кімнат потрапляла волога. Усе це підвищувало ризик захворювань школярів на застуду. А через сирість псувалися шпалери, тому доводилося часто робити ремонт у класах, – каже пані Тетяна.

Гарним сюрпризом для школярів на початку навчального року стали і відремонтовані вбиральні. Адже ці вигоди давно вийшли з ладу та функціонували частково, і дітлахам переважно доводилося ходити у приміщення, що розташоване на подвір’ї закладу. А восени та взимку така біганина не лише завдавала дискомфорту, а й призводила до частіших хвороб школярів. Тож, аби забезпечити гідні умови дітям, керівництво «Правіо» виділило кошти і на ремонт та відновлення роботи санвузлів: у вбиральнях полагодили каналізацію, замінили кахлі на стінах і підлозі, встановили новенькі раковини й сантехніку.

Варто наголосити, що в Олишівській ЗОШ навчаються школярі із сусідніх сіл – Топчіївка та Серединка. Втім, якщо найближчим часом відбудеться об’єднання громад, то будуть ще й учні із сіл Красне Чернігівського району та Смолянка – Куликівського. Тому персонал закладу вже сьогодні піклується про поліпшення умов та можливостей для навчання більшої кількості учнів.

– Ми дуже вдячні за розуміння та спів­працю директорові ТОВ «Олишівка» Сергію Смородінову. Адже до укладення соціальної угоди з громадою Олишівки ми навіть і гадки не мали, де знайти такі немалі кошти. А в складному сьогоденні будь-яка допомога школі важлива і потрібна, бо насамперед спрямована на поліпшення умов навчання дітей – нашого теперішнього і майбутнього. Ми сподіваємося й на подальшу співпрацю та підтримку керівництва Групи компаній «Правіо». Бо на сьогодні ще багато проблем не вирішено – потрібно довести до ладу стелю, відремонтувати підлогу та замінити решту старих вікон на енерго­зберігальні. Тому підтримка і фінансування нам конче потрібні, – зазначила директор закладу Тетяна Шевченко.

І справді, якби Група компаній «Правіо» не прийшла працювати на землі Олишівки і не уклала соціальної угоди з громадою, то не було б ні ремонтів, ні нових вікон, ні сподівань та планів на кардинальні поліпшення. Добре, що завдяки соціально відповідальному бізнесу тримається й село.