13 Окт 2016

З Днем працівника харчової промисловості України!

Вітаю всіх працівників харчової промисловості з професійним святом - і тих, хто вже по праву вважається корифеєм галузі, і тих, хто цю знакову професію вибрав нещодавно.

 

Завдяки Вашій самовідданій праці нашому підприємству вдалося завоювати передові позиції на внутрішньому продовольчому ринку, привернути до себе увагу споживачів за кордонами України.

 

Темпи виробництва істотно зростають, оновлюється асортимент продуккції, поліпшується якість, удосконалюються механізми організації виробництва - і це плоди Ваших невтомних зусиль.

 

Трудівники галузі кожен день доводять: харчовик - професія, якою можна пишатися.

 

Міцного Вам здоров`я, добра, злагоди, нових трудових звершень і мира Вашому дому!

 

Валентин ЗАПОРОЩУК
президент ГК "PRAVIO",
віце-президент Українського союзу
промисловців та підприємців

Подробнее...
26 Июль 2016

Группе компаний «PRAVIO» - 10 лет!

24 июля 2016 года группа компаний «PRAVIO» отметит свое 10-летие. За все это время благодаря своим достижениям на мировом и отечественным рынках молочной продукции, в сфере аграрного бизнеса предприятия ПАО «Ичнянский молочно-консервный комбинат», ООО «Провиант», ООО «MilkInvest» и ряд других преобразовались в крупный промышленно-инвестиционный холдинг под названием Группа Компаний «PRAVIO».

Подробнее...
Партнерам

ГК «PRAVIO» має високий рівень надійності активів та інвестиційної привабливості серед національних і міжнародних фінансових організацій. 

 

"PRAVIO" пропонує Вам стати офіційним торговим представником нашого продуктового напрямку у своєму регіоні. Завдяки цьому Ви зможете  заявити про себе, як наш партнер, котрий представляє інтереси провідного національного виробника консервованої згущенної молочної продукції.

 

ГК "PRAVIO" буде рада працювати з ініціативними та успішними компаніями. Адже ми створюємо лише довгострокові і успішні партнерські відносини у співпраці.

 

Основні принципи нашої роботи з торгівельними Партнерами: інформаційна підтримка, допомога в просуванні продукції, навчання персоналу торгового Партнера, доставка продукції, прозорість та взаємна вигода

Ми завжди відкриті для співпраці! Впевнені, що ГК "PRAVIO" стане для Вас успішним партнером в бізнесі.