13 Окт 2016

З Днем працівника харчової промисловості України!

Вітаю всіх працівників харчової промисловості з професійним святом - і тих, хто вже по праву вважається корифеєм галузі, і тих, хто цю знакову професію вибрав нещодавно.

 

Завдяки Вашій самовідданій праці нашому підприємству вдалося завоювати передові позиції на внутрішньому продовольчому ринку, привернути до себе увагу споживачів за кордонами України.

 

Темпи виробництва істотно зростають, оновлюється асортимент продуккції, поліпшується якість, удосконалюються механізми організації виробництва - і це плоди Ваших невтомних зусиль.

 

Трудівники галузі кожен день доводять: харчовик - професія, якою можна пишатися.

 

Міцного Вам здоров`я, добра, злагоди, нових трудових звершень і мира Вашому дому!

 

Валентин ЗАПОРОЩУК
президент ГК "PRAVIO",
віце-президент Українського союзу
промисловців та підприємців

Подробнее...
26 Июль 2016

Группе компаний «PRAVIO» - 10 лет!

24 июля 2016 года группа компаний «PRAVIO» отметит свое 10-летие. За все это время благодаря своим достижениям на мировом и отечественным рынках молочной продукции, в сфере аграрного бизнеса предприятия ПАО «Ичнянский молочно-консервный комбинат», ООО «Провиант», ООО «MilkInvest» и ряд других преобразовались в крупный промышленно-инвестиционный холдинг под названием Группа Компаний «PRAVIO».

Подробнее...
Про компанію

Група компаній «PRAVIO»
 
Тел. (044) 281-24-88
 
Факс. (044) 281-24-75
 
Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
 
 
 
Група компаній «PRAVIO» - це взаємно інтегровані напрями бізнесу, які об'єднані в комплекс закритого типу з виробництва консервованої молочної продукції.
 
 
 
Структура Групи компаній «PRAVIO»:
 
1. ПАТ «Ічнянський молочно-консервний комбінат» - переробка молока та виробництво консервованої молочної продукції.
2. ТОВ «Провіант» - експорт продукції в 40 країн світу і дистрибуція на території України.
3. Агронапрямок:
 • Агрофірма «Маяк» (земельний банк і рослинництво)
 • Компанія «Обмачевські зорі» (тваринництво і рослинництво)

 Портфель брендів Групи компаній «PRAVIO»:
 
• ТМ «PRAVIO»
• ТМ «MamaMilla»
• ТМ «Milada»
• ТМ «Ічня».
 
ПАТ «Ічнянський молочно-консервний комбінат» - сучасне інноваційне підприємство є одним з лідерів української галузі з виробництва консервованої молочної продукції та флагманом групи компаній «PRAVIO».
 
Підприємство обладнане автоматизованими технологічними лініями провідних виробників світу, таких як TetraPak, SudmoComponents gmbH, GEA ProcessEngineering A / S, JohnBean Technologies NV та інших. Також, Ічнянський комбінат має парк сучасних молоковозів Scania з вбудованими станціями підготовки проб молока до аналізу.
 
ПАТ «Ічнянський молочно-консервний комбінат» має власну науково-технічну базу, що дозволяє здійснювати контроль сировини та кінцевого продукту. Підприємство сертифіковане за стандартами ISO 9001:2000 та ISO 22000 (HACCP)..
 
ПАТ «Ічнянський молочно-консервний комбінат» є лауреатом міжнародних конкурсів у номінації «За високу якість продукції» протягом 2008-2014 р на міжнародній виставці «Продекспо», м Москва.